Služby

Naše firma vám nabízí jen ty nejkvalitnější služby v oboru stavebnictví. Ať už se jedná zateplování budov, novostavby nebo rekonstrukce. Našim zákazníkům navíc zajišťujeme komplexní služby: kompletní projektovou a architektonickou přípravu díla, inženýrskou činnost a realizaci celé stavby „na klíč“ .

Zateplování

Specializujeme se převažne na zateplování budov nebo rodinných domů. Při práci využíváme ty neefektivnější a nejkvalitnejší zateplovací systémy. Nový vzhled vašeho bytového nebo rodinného domu Vám taky přinese snížení nakladů na topení v zimném období a v léte nepřepouští teplo. Renegerací objektu se zvyšuje hodnota objektu a taky prodlužuje jeho životnost.

Novostavby

Naše stavební firma nabízí zhotovení stavební projektové dokumentace, zajištění veškerých administrativních úkonů a hlavně samotné bezproblémové provedení stavby ať už rodinného domku, rekonstrukce nebo výstavby průmyslové haly. Všechny tyto stavební práce jsou prováděny a dozorovány kvalifikovanými pracovníky a řemeslníky.

Rekonstrukce

Nabízíme moderní a příjemné bydlení pro každého. Používáme nejmodernější postupy a materiály s nejvyšší kvalitou. Pokud potřebujete rekonstruovat, opravovat, či poradit v oblasti stavebnictví, neváhejte nás kontaktovat.


Kontakt

LEBEDA stavitelství s.r.o.

Faměrovo nám. 95/20
61800 Brno


+420 733 718 632


SPECIALIZUJEME SE PŘEVAŽNE NA ZATEPLOVÁNÍ BUDOV NEBO RODINNÝCH DOMŮ